Новинка

Електрохірургічний апарат Bovie® Bantam | PRO™

Під замовлення

Електрохірургічний генератор + високочастотний осушувач

Країна виробник: США
12 місяців гарантія
Сервісне обслуговування

Bovie Bantam | PRO, A952 - це високочастотний осушувач з можливістю різання. Ви можете назвати це роздвоєнням особистості. Одна половина приладу - це високочастотний осушувач, оновлення нашої дуже популярної моделі Aaron® 940. Інша половина - це генератор Бові, що забезпечує потужність різання 50 Вт і можливість коагуляції - достатньо потужності для більшості процедур різання, що виконуються в кабінеті лікаря.

Лінійна частота 50-60 Гц

Генератор Bovie Bantam | PRO A952 пропонує вам до 50 Вт в режимах різання, змішаного різання і точкової коагуляції. Простота управління досягається за рахунок використання мембранних накладок з кольоровим кодуванням, а також завдяки розміщенню всіх елементів управління і виходів на компактній передній панелі пристрою. Ергономічне розташування часто використовуваних функцій управління, а також великий, зручний поворотний диск забезпечують швидкий вибір режиму роботи і плавний контроль потужності з можливістю регулювання потужності з наконечника.

ПРОЦЕДУРНА ВПЕВНЕНІСТЬ

Використання Bovie Bantam | PRO A952 сприяє впевненості в процедурі. Наш хірургічний наконечник зручно лежить в руці, а коли він не використовується, зручно розміщується в тримачі, спеціально розробленому для мінімізації контакту з апаратом. Тримач наконечника безпечно ізолює інструмент від медичної команди, пацієнта та апарату.

До наконечника A902 підходять усі стандартні одноразові та багаторазові електроди розміром 3/32″ (0,24 см). Наконечники можна автоклавувати для підвищення ефективності роботи і максимального контролю витрат.

У режимі електрохірургічного генератора пристрій оснащений технологією Bovie NEM™ pad sensing, яка контролює зворотний електрод для оптимального захисту пацієнта.

Післяпроцедурне очищення Bovie Bantam | PRO A952 є простим (і швидким) завдяки невсмоктуючим корпусам з ABS, а також використанню мембранних перемикачів, стійких до рідини, які можна протирати вологою тканиною.

ОСУШУВАЧ

Високочастотний десикатор - це наземна машина, яка не вимагає використання зворотної прокладки. Він забезпечує точну фульгурацію до 40 Вт і біполярну потужність до 40 Вт. Всі налаштування потужності регулюються з кроком 1/10 вата в діапазоні від 0,1 до 10 ват.

ЗМІНА ПОТУЖНОСТІ ЗА ОДИН КРОК, А НЕ ЗА ЧОТИРИ

Bovie Bantam | PRO A952 дозволяє лікарю змінювати налаштування потужності однією дією, використовуючи кнопки вгору/вниз на автоклавованому наконечнику або поворотний регулятор потужності. Це економить час і захищає стерильне поле під час делікатних процедур.

ПЕРЕВАГА НОЖНОГО КЕРУВАННЯ

Щоб скористатися функцією ножного керування, потрібно просто підключити додатковий ножний перемикач. Немає необхідності в дорогому окремому наконечнику, а наконечник зберігає можливість регулювати потужність і активувати прилад в цьому режимі.

3-КНОПКОВИЙ НАКОНЕЧНИК BOVIE - КРАЩИЙ ЗА ДИЗАЙНОМ - ВСЕРЕДИНІ І ЗОВНІ

Наконечник A902 (патент №8,998,899) дозволяє регулювати потужність вгору і вниз, а також активувати апарат, навіть коли ви перебуваєте в режимі ножного управління. Розроблений з 2-контактним штекером, більше ніяких дротів, що відлітають.

ЦИФРОВЕ ВИЯВЛЕННЯ ПОМИЛОК

Цифрове виявлення помилок означає неперевершену безпеку для вас і вашого пацієнта. Bovie Bantam | PRO A952 безперервно контролює кожен аспект роботи апарату. При появі будь-якої проблеми апарат миттєво відключає вихід і відображає відповідний код помилки на дисплеї.

РЕЖИМ РОЗРІЗУ

Режим "Різання" забезпечує загальне різання зі стандартною формою радіочастотної хвилі для розрізання всіх типів тканин з мінімальним гемостазом. Він генерує постійну вихідну потужність в широкому діапазоні імпедансів.


Отримати консультацію
Заповніть форму і ми Вам зателефонуємо
Перевірте коректність номера телефону