Новинка

Apogee 3500 Elite

Під замовлення

SIUI представляє Apogee 3500Elite з основним ергономічним дизайном. Завдяки передовій технології він забезпечує багатообіцяючу якість зображення для впевненої діагностики. Завдяки широкому спектру вдосконалених інструментів застосування ви можете виділити його компетентним і доступним для вас.

Країна виробник: Китай
12 місяців гарантія
Безкоштовна доставка
Сервісне обслуговування
Сертифікат якості

MFI: зменшуючи спотворення сигналу та усуваючи небажані шуми, MFI відтворює зображення преміум-класу з чудовою роздільною здатністю, високою контрастністю та покращеним проникненням.

XBeam: технологія допомагає зменшити артефакти відлуння та покращити просторову роздільну здатність.

Nanoview: зменшуючи шуми та артефакти, Nanoview здатний представити крихітні пошкодження на пом’якшених зображеннях із чіткими тканинами та покращеними краями.

VS-Flow: На основі MircoFlow VS-Flow значно підвищує чутливість і роздільну здатність кровотоку, що допомагає лікарям максимізувати цінність клінічного застосування.

Auto-Fit: система може зменшувати шум і артефакти, очищати затінення тканини та окантовки, покращувати роздільну здатність контрасту та допомагати ранньому виявленню пошкодження тканини/структури.

Ергономічний дизайн: 18,5-дюймовий поворотний РК-монітор 8,4-дюймовий сенсорний екран, поворотна панель керування, чотири роз’єми для активних перетворювачів, незалежний зонд і кабельне управління.

Отримати консультацію
Заповніть форму і ми Вам зателефонуємо
Перевірте коректність номера телефону