Про нас

Про нас
Ми працюємо на ринку медичного обладнання України ще з 2003 року. За довгі роки роботи ми накопичили великий досвід. Наші співробітники завжди готові підібрати Вам необхідне обладнання за найкращою ціною і в найкоротші терміни.
До Ваших послуг – консультації висококваліфікованих фахівців, індивідуальний підбір обладнання, ми доставляємо та безкоштовно встановлюємо обладнання. При введенні в експлуатацію наші інженери проводять детальний інструктаж щодо функціонування обладнання з демонстрацією усіх можливостей реабілітаційного обладнання.
Наші партнери

BioCer розробляє нові матеріали і впроваджує їх в інноваційні медичні пристрої. Компанія спеціалізується на дослідженнях, розробці і виробництві інноваційних, біосумісних медичних пристроїв без анімола або людських компонентів.

Компанія Laparo була заснована в 2015 році у відповідь на попит на недорогі високоякісні лапароскопічні тренажери початкового рівня. За допомогою практикуючих хірургів і медичних фахівців вони створили свій перший продукт — Laparo Aspire. Ппротягом наступних 5 років було розроблено нові, більш складні і більш просунуті продукти Laparo Adept, Laparo Advance, Laparo Analytic. Компанія застосувала науковий метод і інженерний підхід до пошуку все більш складних рішень для розробки широкого спектру продуктів, які забезпечують повний курс навчання лапароскопічних хірургів по всьому світу.

Компанія Bio-Art займається випуском стоматологічного обладнання понад 35 років. Уся продукція має Сертифікати ISO9001:2000; і GMP (Good Manufacturing Procedure) та експортується більш ніж у 50 країн, зокрема в Америку та Європу. Bio Art широко визнаний, і має відмінну репутацію на міжнародному ринку. Компанія входить до трійки найбільших у світі виробників напів-регульованих артикуляторів і вакуумного формування.

Dr. Kim - це налобні ліхтарі та оптика для стоматології, пластичної та загальної хірургії, ЛОР-практики тощо. Dr.Kim - №1 і єдиний виробник безтіньових налобних ліхтарів. Налобні ліхтарі Dr. Kim бездротові (не мають аналогів), легкі (в 3 рази легші за будь-які інші ліхтарі) і потужні (до 100 000 Lux). Dr. Kim легший на 30% і скорочує час прийому пацієнтів на 12%. Dr. Kim демонструє більш ніж 83000 щасливих професіоналів у 17 країнах. 

Переваги
Безкоштовна доставка
При покупці товару від 3 000 грн. здійснюємо безкоштовну доставку по всій Україні
Наявність сертифікатів якості
Вся продукція компанії має обов’язковий сертифікат якості Європейського зразка та гарантію
Професiйна консультація
Надаємо професійну консультацію та допомогу в обранні необхідного обладнання
Програми навчання
Програми теоретичного та практичного навчання лікарів в тренінгових центрах на симуляційному обладнанні
Обладнання преміум якості
В нашому асортименті представлене спеціалізоване медичне обладнання найвищої якості
Гарантійнe обслуговування
Гарантійне сервісне обслуговування медичного обладнання у власному сервісному центрі з кваліфікованими спеціалістами
Контакти
Ми знаходимося за адресою: м.Київ
Телефон: 0 800 33 68 45